19 / Травень, 2023

16 травня 2023 року Кабінет Міністрів України прийняв Розпорядження № 432-р «Про розподіл резерву освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2023 році» .

Згідно Розпорядження розподіл резерву відбувся на суму 14 580 000 грн між чотирма громадами: Кіндрашівської сільської територіальної громади, Куп’янської міської територіальної громади, Долматівської сільської територіальної громади, Лазурненської селищної територіальної громади.

В той же час дефіцит освітньої субвенції на 2023 рік залишається значним, що негативно впливає на якість освіти та загрожує створенню заборгованості із виплати заробітної плати працівникам закладів загальної середньої освіти.

03 березня 2023 Правління Асоціації міст України скерувало лист до Прем’єр-міністра України Шмигаля Д. А. щодо недостатності освітньої субвенції у 2023 році. Це звернення було надіслано за результатами аналізу отриманих від органів місцевого самоврядування даних щодо дефіциту освітньої субвенції, згідно з якими 715 громади не забезпечені (мають дефіцит) освітньої субвенції в загальному обсязі 8,5 млрд гривень.

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)