05 / Листопад, 2020
4 листопада Уряд прийняв рішення надати можливість органам місцевого самоврядування використовувати залишки коштів освітньої субвенції на закупівлю засобів захисту для учасників освітнього процесу в період карантину.
Відповідні зміни внесені до постанови Кабміну від 14.01.2015 р. № 6. Ознайомитися з порівняльною таблицею до проєкту постанови можна за посиланням.
Зокрема, кошти освітньої субвенції, що залишилися станом на початок року, до кінця 2020 року можна використовувати для придбання захисних масок і щитків, одноразових рукавичок, дезінфікуючих засобів, інфрачервоних термометрів, а також послуг з дезінфекції приміщень.
 
Нагадаємо, Асоціація міст України неодноразово зверталася до Кабміну та МОН щодо визначення джерел фінансування для забезпечення безпечного навчального процесу в закладах загальної середньої освіти під час пандемії COVID-19. Також АМУ наголошувала у листі до Кабінету Міністрів України, що функціонування закладів освіти в період карантину не може залежати від спроможності окремого місцевого бюджету.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)