07 / Грудень, 2023

У Києві, з 11 по 15 грудня 2023 року, проходитиме «Тиждень енергоефективності»

 

Передбачено наступний план заходів:

11 грудня 2023 р. об 11:00 – Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, візьме участь у брифінгу, присвяченому старту ініціативи «Тиждень енергоефективності».

Формат: наживо та онлайн (трансляція в програмі MS Teams).

Мета: ознайомити журналістів, громадськість, державні інституції, представників бізнесу та міжнародні організації з ініціативою «Тиждень енергоефективності» та глобальними задачами зеленого відновлення України.

 

12 грудня 2023 р. о 10:00 – під час конференції «Енергоефективна дипломатія задля відновлення України» Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, розкаже про роль і завдання муніципалітетів у відновленні.

Формат: наживо

Мета: обговорення основних викликів та можливостей для енергетичної стійкості установ, що знаходяться на балансі держави.

 

13 грудня 2023 р. о 10:00 - форум Енергоменеджерів.

Формат: онлайн (трансляція в програмі MS Teams).

Мета: створення професійного майданчика, який об’єднує урядовців, експертів у сфері енергоменеджменту, локальних фахівців для спільного обговорення та розв'язання актуальних питань щодо підвищення ефективності використання енергії в різних галузях.

 

14 грудня 2023 р.  – круглий стіл «ВІМ в Україні: досягнення та майбутнє».

Формат: наживо та онлайн (трансляція в програмі MS Teams).

Мета: організація дискусії та напрацювання концепції впровадження ВІМ-технологій в Україні серед центральних та місцевих органів виконавчої влади.

 

15 грудня 2023 р. – стратегічна сесія «Енергоефективність в дії: результативність, інновації, впровадження».

Формат: наживо (трансляція в програмі MS Teams).

Мета: створення конкретизованої дорожньої карти зі впровадження енергоефективних рішень та покращення рівня заощадження енергії на національному рівні.

 

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/F6pYgfXwgUH2tajr7 .

Після реєстрації Вам обов’язково надійде інформація про місце проведення та посилання на онлайн-трансляції.

 

Ініціатива «Тиждень енергоефективності» реалізується Громадською Спілкою «Бізнес за партнерство» в рамках проєкту «Енергоефективність 2.0: Національна платформа діалогу» (EE-JUMP II) за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», що виконується GIZ за дорученням уряду Німеччини та співфінансування уряду Швейцарії.

За підтримки: Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

При партнерстві: Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації міст України».

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)