Спрямувати субвенцію на завершення реалізації розпочатих у попередньому періоді проєктів на придбання обладнання, створення та модернізації (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) у закладах загальної середньої освіти, по яким з підрядниками були укладені договори на виконання робіт, без визначення відсотку їх готовності наполягає Асоціація міст України у висновку до проєкту Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2022 р. № 120».
Проєкт Постанови передбачає можливість спрямувати субвенцію на завершення реалізації розпочатих у попередньому періоді проєктів, які були профінансовані згідно з розподілом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання обладнання, створення та модернізації (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) у закладах загальної середньої освіти, згідно з рішеннями Кабінету Міністрів України у 2024 році, за умови готовності таких проєктів не менш як на 40 відсотків їх загальної вартості.
Асоціація міст України зверталась до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету щодо збереження на рахунках місцевих бюджетів для використання у 2025-му році коштів зазначеної субвенції у проєкті Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» щодо використання залишків коштів за субвенцією на придбання обладнання, модернізацію (проведення реконструкції та капітального ремонту) їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти» реєстр. №12273.