24 / Грудень, 2021
Субвенція на погашення заборгованості різниці в тарифах, яка була однією з умов Меморандуму щодо сталого проходження опалювального сезону, вже надходить на рахунки громад. Кошти спрямовані для погашення заборгованості підприємств ТКЕ та ВКГ перед НАК “Нафтогаз України” за спожитий газ. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад і територій Наталія Хоцянівська
«Реструктуризація заборгованості підприємств теплопостачання за спожиті енергоносії – одна з умов Меморандуму щодо сталого проходження опалювального сезону. Як і планувалося, з державного бюджету надається субвенція громадам для погашення заборгованості. Для цього у Державному бюджеті передбачено майже 27 млрд грн. Процес перерахунку коштів триває, наразі майже 14 млрд спрямовані у бюджети громад», – зазначила Наталія Хоцянівська.
Зазначимо, що для кожного регіону передбачено відповідно до узгоджених Територіальними комісіями суми заборгованості з різниці в тарифах. Йдеться про 376 підприємств, з яких – 205 ТКЕ та 171 ВКГ.
Зауважимо, кошти в рамках субвенції будуть спрямовані на погашення заборгованості за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України».
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)