04 / Червень, 2020
4 червня відбулося друге спільне засідання робочих груп в онлайн режимі в рамках реалізації проєкту «Налагодження якісного співробітництва між міськими та сільськими/селищними територіальними громадами», що реалізується Асоціацією міст України спільно з Програмою «U-LEAD з Європою» для Славутицької міської територіальної громади (Київська обл.), Любецької та Михайло-Коцюбинської селищних територіальних громад (Чернігівська обл.).
Головна мета засідання полягала в узгодженні фінальної версії Меморандуму про партнерство та співробітництво територіальних громад.
Експерт проєкту Руслан Фронц представив учасникам засідання останню версію документу, зупинився на пропозиціях, які надійшли від робочих груп. За підсумками обговорення, усіма учасниками від громад-учасниць проєкту була погоджена остаточна редакція Меморандуму. Окрім цього, представники громад домовилися, що 11 червня відбудеться останнє, третє, спільне засідання робочих груп в ході якого в онлайн режимі буде підписаний документ.
Експерт обговорив з присутніми учасниками мету та завдання, що мають увійти до спільної проєктної пропозиції, яка буде розроблятися в рамках співробітництва Славутицької, Любецької та Михайло-Коцюбинської громад. Учасники надавали свої пропозиції щодо першочергових напрямків, які будуть реалізовані за допомогою проєкту.
Також учасники засідання надали свої пропозиції до тексту Договору про співробітництво, що буде розроблений експертом та переданий для подальшого затвердження радами усіх громад-учасниць проєкту.
Крім того, робочі групи отримали домашнє завдання – підготувати пропозиції щодо переліку туристичних об’єктів, які будуть включені до проєктної заявки, що розробляється. Головна мета заявки полягає в оцифруванні туристичних об’єктів, створенні віртуальних екскурсій і турів визначними місцями Дестинації «Славутич-Чорнобиль-Чернігівський регіон».

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)