06 / Жовтень, 2020
Мінрегіон оприлюднив інформацію щодо готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до початку опалювального сезону. Як свідчить статистична інформація, зібрана обласними державними адміністраціями та узагальнена міністерством, з 156 711 багатоквартирних будинків до початку опалювального сезону готові 99,6%. При цьому, на виконання робіт із ремонту та підготовки житлового фонду до осінньо-зимового періоду залучено 1,9 млрд грн (що складає 98,0% від запланованих коштів). Що стосується об’єктів соціальної сфери, то стан їх готовності складає 99,2% (до початку опалювального сезону уже готові 40 162 об’єкти).
Підготовка до осінньо-зимового сезону була профінансована здебільшого з місцевих бюджетів:
  • підприємств теплопостачання – на 1,7 млрд грн (77,71% від запланованого);
  • підприємств водопостачання та водовідведення – на 0,9 млрд грн (97,9% від запланованого).
Також був проведений капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг, підготовлена спеціалізована техніка та шанцеві інструменти. Зокрема, був заготовлений посипковий матеріал та реагенти на загальну суму 8 млрд грн (або 90% від запланованого).
Загалом же на підготовку до осінньо-зимового періоду 2020-21 року використано 12,6 млрд грн, що становить 89,7% від запланованого обсягу.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)