16 / Травень, 2019
16-17 травня у Черкасах проходить засідання Секції АМУ з питань ЖКГ. Захід проводиться в рамках в рамках реалізації Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У роботі Секції беруть участь заступники міських голів, керівники профільних управлінь та інші посадові особи органів місцевого самоврядування, виконавчий директор Черкаського регіонального відділення АМУ Віталія Посівмак-Євмина, консультанти Черкаського РВ АМУ. Модерує роботу заходу аналітик АМУ з питань ЖКГ Олег Гарник. Він відкрив засідання, окреслив головні задання Секції та запросив учасників до конструктивного діалогу.
З вітальним словом до учасників секції звернулася заступник Черкаського міського голови Людмила Бордунос. Вона наголосила на важливості таких зустрічей та подякувала  Асоціації міст України та проекту ПУЛЬС за створення майданчиків для  фахового обговорення важливих для органів місцевого самоврядування питань.
  
Аналітик АМУ О.Гарник виступив на тему «Зміни у сфері ЖКГ. Очікування та реальність». Далі представники міст обмінялися досвідом реформування житлово-комунального господарства та обговорили проблемні питання. Заступник директора Департаменту ЖКК – Начальник Управління ЖКГ Черкаської міської ради А.Наумчук  презентував реформування сфери ЖКГ у місті Черкаси.
Директор Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Р.Фурман представив результати реалізації реформи житлової галузі у місті Вінниці.
Головний спеціаліст Управління з поточного утримання та ремонту житлового фонду Департаменту житлового господарства Харківської міської ради О.Армейський  висвітлив проблемні питання реалізації Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
  
Сьогодні учасники засідання Секції АМУ з питань ЖКГ вивчатимуть досвід комунальних підприємств «Черкаситеплокомуненерго»  та «Черкасиводоканал». У програмі засідання також обговорення проектів нормативно-правових актів, дискусія щодо  проблем сфери ЖКГ та необхідних змін до чинного законодавства.

Фотогалерея заходу

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)