17 / Травень, 2018
У Тернополі розпочалося  засідання  Секції АМУ з питань житлово-комунального господарства, яке триватиме 17-18 травня.
Захід проводиться в рамках в рамках реалізації Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У роботі Секції беруть участь міські голови, заступники міських голів, керівники профільних управлінь та інші посадові особи органів місцевого самоврядування, представники Тернопільського регіонального відділення АМУ. Модерує роботу заходу  аналітик АМУ з питань ЖКГ Олег Гарник.
Засідання Секції відкрили з привітальним словом заступник Тернопільського міського голови Владислав Стемковський та заступник Криворізького міського голови, Голова Секції АМУ з питань ЖКГ Олександр Катриченко.
Учасники обговорили досвід тепломодернізації будівель громадського сектору та житлового фонду м.Тернополя, який презентував Павло Савечко, завідувач сектору з питань енергозбереження Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради).
   
  
 
    
  
Учасники засідання Секції АМУ обговорили державну політику тарифоутворення у галузі теплопостачання. З цього питання виступив Володимир Онишків, заступник директора з економічних питань КП "КП Тернопільміськтеплокомуненерго").
  

Далі учасники засідання обговорили низку проектів нормативно-правових актів, проблеми сфери ЖКГ та необхідні зміни до чинного законодавства. За підсумками Аналітичний центр АМУ підготує відповідні пропозиції та спрямує їх до центральних органів влади.

Завтра робота Секції продовжиться – учасники  відвідають об’єкти, де зможуть на практиці ознайомитися з досвідом Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради, КП "Тернопільводоканал", КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”.

Фотогалерея заходу

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)