15 / Грудень, 2021
 
15 грудня  2021 року Уряд схвалив Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на тепло.
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у вступному слові, зокрема, зазначив що країна стабільно проходить осінньо-зимовий період, енергоносіїв достатньо, а тарифи для населення зростати не будуть.  
 
Щодо тарифного питання  та виконання умов Меморандуму по теплу Глава Уряду сказав: «Мери міст взяли зобов’язання, що тарифи на тепло та гарячу воду у цьому опалювальному сезоні зростати не будуть. Ми бачимо, що ці зобов’язання виконуються».
Уряд також виконує свої зобов’язання. Загалом місцеві бюджети отримають майже 27 млрд грн на погашення заборгованості перед НАК Нафтогаз. Це дозволить теплопостачальникам ліквідувати борги та почати модернізацію підприємств, працювати за вільними ринковими умовами, - додав Д.Шмигаль.

Нагадаємо,
2 грудня Верховна Рада України ухвалила зміни до Державного бюджету на 2021 рік, якими, зокрема,  передбачено спрямування громадам 26,9 млрд грн  на погашення заборгованості з різниці в тарифах.
30 вересня 2021 року був укладений Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України. 
 

 

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)