24 / Серпень, 2023

 

23 серпня 2023 року, під час презентації платформи «MARIUPOL.REBORN: FAST RECOVERY PLAN» у місті Дніпро, представники тимчасово окупованих та деокупованих громад підписали Декларацію Солідарності незламних міст.

 

Маріуполь, Донецька область,
Нова Каховка, Херсонська область,
Мелітополь, Запорізька область,
Буча, Київська область,
Сєвєродонецьк, Луганська область,
Енергодар, Запорізька область,
Гірське, Луганська область

- вже підписали Декларацію та планують разом готувати стратегії і плани відновлення кожної з громад, обмінюватися досвідом та співдіяти заради повернення людей до рідних домівок після нашої Перемоги.
Декларація відкрита до підписання.

Вадим Бойченко, член Правління Асоціації міст України, мер Маріуполя, презентуючи платформу швидкого плану відбудови Маріуполя, підкреслив, що план складається з 12 напрямків з конкретними завданнями, параметрами та необхідними ресурсами, що напрацьовані за участі маріупольців. І що міська влада готова ділитися вже зараз з іншими громадами своїм досвідом. 

Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, у вітальному слові зазначив про важливість роботи, яку здійснює зараз муніципальна влада Маріуполя для мешканців громади і для інших громадян України. Під час дискусії він відмітив, що маріупольці можуть стати прикладом для багатьох громад, які так само потребуватимуть відновлення після деокупації, бо вже зараз існує потужна ініціатива, як відроджувати місто після звільнення. 

Оксана Продан, радниця Голови Асоціації міст України, під час панельної дискусії «Організація та виклики швидкого відновлення інфраструктури громад» зазначила, що участь в обговоренні швидкого плану відновлення Маріуполя представників місцевого самоврядування, центральної влади та бізнесу є найкращим доказом того, що вся Україна об’єднана для відбудови зруйнованих громад.

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)