03 / Жовтень, 2018
3 жовтня відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, у якому взяв участь директор Центрального Офісу впровадження децентралізаційної реформи АМУ Володимир Мягкоход. Під час розгляду питання «Про проект Закону про Державний бюджет України на 2019 рік» (№9000) Голова Комітету С. Власенко запросив до слова представника АМУ. В.Мягкоход зупинився на пропозиціях Асоціації міст України та окремо визначив ініційовану під час Дня Діалогу з владою у Тернополі пропозицію:
  • передбачити в державному бюджеті нову субвенцію на фінансування заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет та хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу в обсязі 1,46 млрд грн, виокремивши її з медичної субвенції.
Сергій Власенко подякував Асоціації міст України за надані пропозиції щодо законопроекту Про Державний бюджет України на 2019 рік (№ 9000) та пов’язаних з ним законопроектів змін до Бюджетного кодексу України (№9084) і до Податкового кодексу України щодо ставок деяких податків (№9085) та повідомив, що вони включені в об’єднану позицію Комітету, направлену до Комітету з питань бюджету. Додаткова пропозиція буде включена до листа за наслідками сьогоднішнього засідання.
 
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)