12 / Червень, 2017
На Урядовому порталі опубліковано Постанову про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад на 2017 рік, що була затверджена Кабінетом Міністрів 7 червня цього року.
Постанова Уряду передбачає розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2017 році в обсязі 1,5 млрд. грн.
Як зазначив Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, «урядовою постановою розширено напрями використання інфраструктурної субвенції об’єднаним громадам». Зокрема, цього року кошти субвенції можуть бути використані на розроблення проектної, містобудівної та планувальної документації, погашення кредиторської заборгованості. Крім того, кошти субвенції можуть спрямовуватися на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, а також капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення (як співфінансування на договірних засадах). Серед умов надання субвенції з’явилася важлива новація – щодо врахування потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення під час розроблення проектної документації, а також при закупівлі транспортних засобів загального користування, шкільних автобусів тощо (читати далі).  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)