18 / Жовтень, 2018
18 жовтня Верховна Рада розглядала проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2019 рік». В ході обговорення представник Голови Асоціації міст України в Парламенті, народний депутат Оксана Продан зазначила, що АМУ брала активну участь у підготовці Держбюджету з початку його опрацювання в Уряді до моменту розгляду в Комітеті з питань бюджету 17 жовтня, і подякувала за врахування частини пропозицій Асоціації міст України. О.Продан звернулась до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням врахувати пропозиції АМУ під час підготовки проекту Держбюджету – 2019 до другого читання.
Я прошу зустрітись з представниками АМУ і відпрацювати всі питання для того, щоб децентралізація, яку проводять Уряд і Верховна Рада, відбулась фінансово, - зазначила О.Продан.
Окремо народний депутат підкреслила важливість повернення до проекту Держбюджету – 2019 програми «Питна вода» та збереження підтримки населення, яке проживає на території зони спостереження.
Нагадаємо, 17 жовтня 2018 року під час засідання Комітету Верховної Ради України Оксана Продан презентувала пропозиції АМУ до Держбюджету - 2019.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)