14 / Вересень, 2021
13 вересня під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулася селекторна нарада щодо запобігання поширенню хвороби COVID-19. 
На нараді обговорювались ключові зміни до постанови Кабінету Міністрів від 9 грудня 2021 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
Зміни, зокрема, стосуються COVID-сертифікатів. Такий сертифікат матиме дві опції (так звані “жовтий” або “зелений”) та міститиме  інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19. Так званий “жовтий” сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а “зелений” - про повний курс. 
Зміни безпосередньо торкнуться роботи закладів освіти. Так, у разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки заклади освіти працюватимуть офлайн за умови наявності не менше як 80% працівників з “жовтими” чи “зеленими” COVID-сертифікатами. 
Нововведення будуть ухвалені найближчим часом. 
Разом з тим, АМУ нагадує, що у Міносвіти акцентували на тому, що вакцинація педагогів є добровільною.
 
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)