20 / Листопад, 2020
Для громадського обговорення Міністерство освіти і науки України пропонує проєкт Орієнтовного плану Міністерства освіти і науки України щодо проведення консультацій з громадськістю на 2021 рік, розробленого на виконання Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».
У Плані передбачено громадське обговорення протягом року 36 нормативних документів. Зокрема, у січні 2021 року до обговорення пропонується Проєкту наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку аналізу діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів з питань освіти (за наявності) центральним органом виконавчої влади із забезпечення якості»
АМУ закликає брати активну участь в обговоренні важливих нормативно правових актів, що регулюють питання функціонування освітньої галузі.
Зауваження та пропозиції надсилайте до 4 грудня 2020 року на електронну адресу головного спеціаліста відділу планування, зв’язків з громадськістю та доступу до публічної інформації управління з питань інформаційної політики та комунікацій Максима Колумбетаm_kolumbet@mon.gov.ua
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)