04 / Червень, 2020
4 червня відбулося друге спільне онлайн-засідання робочих груп Марганецьої міської та Мирівської сільської територіальних громад в рамках Проєкту «Налагодження якісного співробітництва між міськими та сільськими/селищними територіальними громадами», який реалізується Асоціацією міст України спільно з Програмою «U-LEAD з Європою».
На порядк денний були винесені такі питання:
остаточне узгодження проєкту Меморандуму про співробітництво;
- представлення до обговорення спільного Проєкту щодо будівництва водогону від ІІ підйому до с. Вищетарасівка Томаківського району.
Експерт Проєкту Наталія Гусаревич представила учасникам заходу остаточну версію проєкту Меморандуму про співробітництво громад, яка одноголосно була погоджена членами обох робочих груп.
Валентин Ваданов, директор КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства Марганецької міської ради», представив Проєкт щодо будівництва водогону від ІІ підйому до с. Вищетарасівка Томаківського району та пояснив технічні моменти виконання необхідних робіт.
У ході жвавої дискусії представники робочих груп запропонували зміни та доповнення до презентованого Проєкту. Також вони вирішили до 11 червня разом доопрацювати документ, що дозволить презентувати його громадам та підписати Меморандум про співробітництво між територіальними громадами.
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)