10 / Червень, 2024

Уряд ухвалив рішення про виділення 2 млрд 195 млн грн на ремонт і будівництво укриттів у школах восьми областей України, про що неодноразово зверталась Асоціація міст України.

У Розпорядженні Кабінету Міністрів України від 04.06.2024 № 496-р «Про розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах, що надають загальну середню освіту, у 2024 році» насамперед йдеться про регіони, які розташовані найближче до зони бойових дій, а саме про Дніпропетровську, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Сумську, Одеську, Харківську, Хмельницьку, Черкаську та Чернігівську області.

Комісією при Міністерстві освіти і науки України відібрано 50 проєктів, наданих територіальними громадами через систему DREAM.

Відповідно до Розпорядження, громади повинні щомісяця надавати інформацію про використання коштів та завантажувати фотографії об’єктів на платформу DREAM. У МОН пояснили, що завдяки цьому кожен охочий може ознайомитися з проєктами, статусом і кошторисом.

Перелік громад та обсяг розподіленої субвенції можна знайти за посиланням.

За результатами опитування органів місцевого самоврядування, проведеного Аналітичним центром Асоціації міст України, реальна потреба територіальних громад на будівництво та ремонт укриттів складає понад 30 млрд грн.

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)