17 / Квітень, 2018
Асоціація міст України отримує численні звернення органів місцевого самоврядування щодо відсутності до цього часу затвердженого Кабінетом Міністрів України розподілу коштів, передбачених у державному бюджеті у 2018 році для будівництва футбольних полів із штучним покриттям, та Порядку їх використання.
Так, станом на 17 квітня відповідний проект урядового акту на погодження до Асоціації не надходив.
АМУ звернулася до Віце-прем’єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Г.Зубка з проханням надіслати документ для надання висновку.
Також Асоціація міст України, посилаючись на скарги від органів місцевого самоврядування на необ’єктивний розподіл обласними держадміністраціями коштів додаткової дотації на утримання закладів освіти та охорони здоров’я, висловлює занепокоєння щодо можливого несправедливого розподілу коштів на будівництво футбольних полів із штучним покриттям.
Для недопущення порушення інтересів громад при розподілі коштів для будівництва футбольних полів із штучним покриттям АМУ пропонує залишити незмінною чинну постанову Уряду від 06.09.2017р. №714 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України».

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)