10 / Липень, 2024

Робоча зустріч представників виконавчих органів Кам’янець-Подільської міської ради, місцевого бізнесу та представників Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), EU4Business, Асоціації міст України відбулася 27 червня 2024 року в межах проєкту «Підтримка зміцнення партнерства між муніципалітетами України та ЄС з акцентом на можливості для бізнесу».

Мета заходу: визначення та консолідація основних запитів і потреб підприємців Кам’янець-Подільського для налагодження партнерства з представниками ділового середовища муніципалітету Кутна Гора (Чехія).

До обговорення інструментів, які сприятимуть налагодженню інмпортно-експортного потенціалу місцевого бізнесу, підтримки малого та середнього підприємництва долучилися представники п’яти місцевих компаній, а також Майя Гурська, директорка Департаменту економіки та розвитку інфраструктури Кам’янець-Подільської міської ради.

Для формування успішного майбутнього партнерства визначено кілька напрямків роботи:

- формування стратегії обміну інформацією з близькими за функціями,  компетенціями і відповідальністю компаніями;

- вивчення спроможності партнерів на старті проєкту та прогнозування подальших можливих результатів;

- фіксація спільних показників та визначення критеріїв успішності;

- формування стосунків людина-людина, підхід-підхід;

- участь українських компаній  у виставках та промоційних подіях;

- механізми розвитку експортно-імпортного потенціалу (зростання обсягу товарообігу між місцевими бізнесами);

- запозичення досвіду у сфері екологічних стандартів, інновацій;

- розвиток соціального підприємництва та соціальна відповідальність бізнесу тощо.

Саме завдяки налагодженню ділового партнерства на місцевих рівнях зміцнюються добросусідські відносини та бізнес-зв’язки, чеські підприємці отримують змогу оцінити, інвестиційний та підприємницький потенціал, майбутні позитивні перспективи участі у відбудові України.

Робоча зустріч, організована Асоціацією міст України в межах Програми міжнародної співпраці «EU4Business»: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», фінансується спільно Європейським Союзом та урядом Німеччини. Реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Захід організовано Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», в межах Програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини. Реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма, спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Детальніше: www.eu4business.org.ua.

Зміст публікації є виключною відповідальністю Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації міст України» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)