30 / Листопад, 2016

До уваги учасників Всеукраїнського уроку місцевого самоврядування!!!

 

Інструкція для учасників вебінару

6 грудня 2016 року

12:30-14:00

  1. Для забезпечення хорошої якості веб-трансляції переконайтеся, що маєте високошвидкісний Інтернет.
  2. Перевірте, чи на Вашому комп’ютері встановлено будь-який Інтернет-браузер, який підтримує Flash Player. Наприклад: Google Chrome, Mozilla.
  3. Трансляція буде здійснюватися через канал в YouTube, тому просимо Вас перевірити, чи запускаються на Вашому комп’ютері відеоролики з каналу YouTube.
  4. Трансляція здійснюватиметься за посиланням:  https://youtu.be/eTEWrMh2ihw

        Вам достатньо натиснути на це посилання, щоб перейти на сайт трансляції. Крім того, трансляцію можна подивитися на сайті Асоціації міст України www.auc.org.ua.

     5. Якщо трансляція ще не розпочалася, а Ви вже натиснули на посилання, на сайті буде написаний текст із зазначенням часу, коли вона розпочнеться.

     6. Головні спікери будуть виступати в залі Американського дому в Києві, але завдяки веб-зв’язку Ви зможете поставити свої запитання, написавши їх у коментарях до відео в YouTube.

     7. Коли Ви ставите запитання до спікерів у коментарях, просимо зазначати місто, з якого Ви пишете, та своє ім’я. Наприклад: «м. Миколаїв, Микола: (текст запитання)?”.

     8. Просимо формулювати максимально стислі і зрозумілі запитання, адже наш ефір обмежений у часі.

     9. Одразу хочемо попередити, що в зв’язку з великою кількістю учасників та обмеженим часом уроку спікери не матимуть можливості відповісти на всі запитання в ефірі, але організатори забезпечать відповіді на всі запитання після ефіру в письмовому вигляді (в коментарях до відео).

 

З повагою

Асоціація міст України

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)