25 / Червень, 2020
Традиційно на початку літа Представництво ЄС в Україні​ ​ організовує ​Тиждень сталої енергії​ (EUSEW), присвячений відновлювальним джерелам енергії та ефективному використанню енергії в Європі. Через пандемію COVID-19 цього року захід відбудеться в онлайн форматі ​з 22 по 26 червня. Фонд енергоефективності ​активно долучається до ініціатив Європейського тижня сталої енергії-2020 та запрошує усіх зацікавлених взяти участь в онлайн зустрічі.
25 червня 2020 року​ о 10 годині відбудеться презентація та обговорення взаємодії Фонду енергоефективності з містами. Тема: «Поширення практик енергомодернізації будинків: співпраця Фонду з містами».
Спікери: Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності та Сергій Сухомлин, міський голова Житомира. Директорка Фонду енергоефективності розповість про ефективні практики взаємодії Фонду та міст, що підтримують ініціативні ОСББ в енергомодернізації будинків та оновлення житлового фонду міста. Житомирський міський голова Сергій Сухомлин розкаже про недавно затверджену в місті програму з відшкодування відсотків за кредитами для ОСББ-учасників програми «Енергодім» та енергоощадні практики, які впроваджують в Житомирі.
Учасники: ​мери міст, фахівці профільних департаментів міста по роботі з ОСББ, ЖКГ та енергоефективності, енергоменеджери, представники ОСББ. 
Приєднатися до обговорення у платформі Zoom можна за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/86400362194
Контакти:
Марина Ананьїна, фахівець відділу маркетингу, зв’язків з громадськістю та ЗМІ: +38(067)160-20-70;
ДУ “Фонд енергоефективності: +38 (044)222-95-90.
 
ДовідковоЄвропейський тиждень сталої енергії в Україні є ключовим заходом, що має на меті популяризувати використання сталої енергії, поновлюваних джерел енергії та її ефективне використання. Він став платформою для просування сталих дій на місцевому рівні та надав різноманітні можливості для обговорення питань, пов'язаних із стійкою енергетикою, найкращих практик та інноваційних енергетичних ідей. Щороку до заходу долучаються українські міста та муніципалітети, які проводять Дні енергії у своїх громадах. Представники місцевого самоврядування, бізнесу та неурядових організацій проводять низку заходів, залучаючи громадян та зацікавлені сторони з енергетичного сектору до дискусії про просування чистої енергії, підвищення енергоефективності та боротьбу зі змінами клімату.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)