14 / Вересень, 2018
23 вересня в місті Києві на Поштовій площі проект «Добровольці-Вогнеборці» проводить фестиваль «Ігри Вогнеборців». Мета заходу - заохотити громадян до формування добровільних пожежних команд на місцях, підвищити культуру безпеки серед населення, об’єднати громади навколо ідеї швидкого реагування на можливі небезпеки власними силами, не чекаючи допомоги зі сторони.

Відвідувачі «Ігр вогнеборців» зможуть навчитися гасити пожежі, надавати першу медичну допомогу, рятувати на воді, почують історії про особисту безпеку та гендерну рівність у пожежній справі.

Під час фестивалю буде створено 5 тематичних зон:

  • «Лабіринт вогнеборця» - спортивна зона, у якій відвідувачі зможуть дізнатись на власному досвіді, як рятувальники працюють під час гасіння пожеж
  • Інтерактивна зона майстер-класів з пожежої безпеки, безпеки на воді та першої домедичної допомоги
  • Лекторій із виступами експертів Громадського радіо, FAST та Genetics of Survival
  • Дитяча зона з шоу-програмою від Музею популярної науки і техніки «Експериментаніум», заняттями для дітей від Товариства Червоного Хреста України, Київської аварійно-рятувальної служби та поліції
  • Яскрава фотозона та тематичні тенти
  • Кінопоказ про те, як працює волонтерська парамедична ініціатива у США
Нагадаємо, що проект «Добровольці-Вогнеборці» реалізує програму «Вартові безпеки». Проект має на меті заохотити жителів громад створювати добровільні пожежні команди та впроваджувати ефективну роботу з населенням у сфері безпеки.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)