18 / Травень, 2022

Асоціація міст України 19 травня об 11 годині у режимі відеоконференції проводить Діалоговий захід з питань публічних (комунальних) послуг та супутньої інфраструктури (програма заходу).

Під час заходу планується обговорити:

  • законодавче регулювання визначення обсягів завданої шкоди у сфері житлово-комунального господарства;
  • підходи та досвід із визначення обсягів завданої шкоди у сфері житлово-комунального господарства;
  • алгоритм дій органів місцевого самоврядування та підприємств ЖКГ по проходженню процедури визначення шкоди, завданої сфері житлово-комунального господарства внаслідок збройної агресії російської федерації;
  • проблемні питання, що виникають у органів місцевого самоврядування та підприємств житлово-комунального господарства під час ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації.

Запрошуємо представників органів місцевого самоврядування з питань житлово-комунального господарства взяти участь у Діалоговому заході. Для участі необхідно зареєструватися, заповнивши форму: https://forms.gle/tQPcEm2gQdyoFU5s5

Посилання для підключення до відеоконференції у програмі WebEx (19.05 о 11:00):

https://auc-ukraine.webex.com/auc-ukraine/j.php?MTID=m10955ed99f71ca8dc47c05bd6c6b37f6

Захід проводиться в рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», що фінансується Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках Підтримки реформи децентралізації в Україні (U-LEAD з Європою. Фаза II).

 

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)