20 / Серпень, 2020
18-20 серпня 2020 року в Києві проходить 22 Міжнародна виставка «Аква-Терм Київ 2020». В рамках програми виставки відбулася Конференція по обговоренню реформування галузі водопровідно-каналізаційного господарства, організатором якої виступила асоціація «Укрводоканалекологія». Конференція транслювалася в режимі онлайн. Асоціацію міст України на конференції представляв аналітик АМУ з питань ЖКГ Олег Гарник. У заході також взяли участь представники Мінрегіону, керівники та фахівці підприємств ВКГ, представники профільних наукових установ.
На початку заходу спікери та учасники конференції розглянули питання внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг. Окрема увага була приділена проблемам розвитку підприємств галузі та шляхам їх вирішення, а також пошуку джерел фінансування сфери водопровідно-каналізаційного господарства.
Аналітик АМУ розповів учасникам конференції про житлово-комунальне господарство в умовах децентралізації. Також на заході були розглянуті питання реалізації Законів України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Обговорення щодо реформування галузі водопровідно-каналізаційного господарства проходило з урахуванням законодавчих змін, вимог до якості послуг та потреби реконструкції усього господарства за допомогою новітніх технологій та розробок.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)