22 / Грудень, 2021
22 грудня в центральному офісі АМУ відбулася церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між Асоціацією міст України та Професійною спілкою працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України.
Документ підписали Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан та Голова Профспілки  Олексій Романюк
Меморандум укладено з метою консолідації зусиль у питаннях формування в суспільстві загального бачення життєвої необхідності збереження та розвитку житлово-комунального господарства, міського електротранспорту та іншої інфраструктури населених пунктів.
«Підписання меморандуму започатковує новий напрямок співпраці між АМУ та Професійною спілкою працівників ЖКГ, відкриває нові можливості вирішення питань у сфері захисту трудових прав працівників підприємств житлово-комунальних послуг, а також вдосконалення нормативно-правової бази функціонування комунальних підприємств», – зазначив Олександр Слобожан.
  
Олексій Романюк наголосив на важливості об’єднання зусиль АМУ і Професійної спілки працівників ЖКГ у питаннях розвитку житлово-комунального господарства.
«Захист підприємств житлово-комунального господарства та прав працівників ЖКГ, а також справедливе та економічно обґрунтоване тарифоутворення – це головні напрями подальшої співпраці», – підкреслив він.

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)