01 / Грудень, 2017
19 грудня 2017 року о 13.00 в приміщенні Американського дому (м. Київ) з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування Асоціація міст України проводить Всеукраїнський урок місцевого самоврядування у веб-форматі. Подія транслюватиметься у режимі он-лайн на каналі АМУ у мережі YouTube. 
Захід має на меті підвищення іміджу місцевого самоврядування серед громадян, поширення ідей децентралізації, промоцію формування освітнього простору Нової української школи та побудову діалогу між владою та учнями-старшокласниками з навчальних закладів усієї України.
Це буде вже другий Всеукраїнський урок, минулого року більше 200 шкіл, а це близько 12500 учнів, взяли участь у розмові.
Цього  року урок проведуть: Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, Віце-премʼєр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, державного будівництва та житлово-комунального господарства  Геннадій  Зубко та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Учасники Всеукраїнського уроку місцевого самоврядування зможуть сформулювати запитання до спікерів.
Захід триватиме з 13:00 до 14:20.
Організатором заходу виступає Асоціація міст України в рамках проекту USAID​ «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), за підтримки Американського дому.
Запрошуємо заклади освіти  до участі у Всеукраїнському уроці місцевого самоврядування!
Під час визначення загальноосвітнього навчального закладу просимо передбачити в приміщенні, де будуть діти, технічні можливості транслювання Уроку (наявність екрану, колонок для звуку, швидкісного Інтернету). Враховано побажання педагогічних працівників, а тому транслювання чату цього року не передбачено.
Урок транслюватиметься на каналі АМУ у мережі YouTube. Інструкція для підключення буде опублікована на сайті АМУ http://www.auc.org.ua/ напередодні.
Заявки на участь за зразком до 11 грудня 2017 року просимо направляти до регіональних відділень Асоціації міст України за адресами
Увага! Запитання від закладу освіти є обов'язковою умовою участі.

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)