21 / Листопад, 2022
Асоціація міст України звернулася до Міністерства освіти і науки України щодо необхідності узгодження проєкту  акта, який міститиме принципи розподілу освітньої субвенції у 2023 році, як це передбачено  вимогами  Регламенту Кабінету Міністрів України та Законом України «Про асоціації органів місцевого самоврядування» №1275-V від 16.04.2009р.
Також АМУ просить Міністерство освіти і науки України підготувати роз’яснення для органів місцевого самоврядування щодо параметрів розподілу освітньої субвенції в наступному році, щоб громади могли спланувати свої освітні бюджети на наступний рік в умовах скорочення освітньої субвенції порівняно з минулим роком майже на 20%.

Нагадуємо, щo Державний бюджет на 2023 рік прийнято без розподілу освітньої субвенції, що здійснювався щорічно відповідно до Формули розподілу освітньої субвенції, затвердженої постановою КМУ №1088 від 27 грудня 2017 р. (із змінами). Натомість Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» передбачено, що розподіл освітньої субвенції між місцевими бюджетами буде здійснено Кабінетом Міністрів України.

Лист АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)