20 / Січень, 2020
На розгляді у Комітеті з питань бюджету знаходиться проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» №2193 від 30.09.2019.
Законопроєктом №2193 пропонується зараховувати до джерел формування спеціального фонду державного бюджету України в частині доходів 50 відсотків частини чистого прибутку (доходу), що відраховуються адміністрацією морських портів України, та портовими операторами (стивідорними компаніями) державної форми власності та спрямовувати зазначені кошти на фінансування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту об’єктів припортової інфраструктури.
Асоціація міст України підтримує проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» №2193, адже прийняття таких змін збільшить ресурси місцевих бюджетів на покриття видатків на підтримку та розвиток об’єктів припортової інфраструктури для забезпечення діяльності морських портів, сприятиме розбудові припортової інфраструктури.
У листі до парламентського Комітету з питань бюджету АМУ просить врахувати її позицію при прийнятті  рішень щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» №2193. 
 
Аналітичний центр АМУ 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)