02 / Листопад, 2018
Асоціація міст України у відповідь на лист Мінрегіону щодо повної передачі повноважень з ліцензування господарської діяльності у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення та, відповідно, встановлення тарифів на теплову енергію, централізоване водопостачання та водовідведення від НКРЕКП до органів місцевого самоврядування, висловлює офіційну позицію.
Асоціація міст України підтримує повну передачу повноважень з встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги до органів місцевого самоврядування.
До АМУ надходять відповідні звернення від органів місцевого самоврядування, тому питання передачі встановлення тарифів до органів місцевого самоврядування неодноразово обговорювалося під час проведення Загальних Зборів та Правління Асоціації міст України, галузевих форумів та засідань Секції з питань ЖКГ. 
У відповіді Асоціація міст України також повідомила про підтримку пропозиції Кам’янського міського голови, Голови Комітету АМУ з питань житлово-комунального господарства А.Білоусова щодо повної передачі повноважень з встановлення тарифів на теплову енергію, централізоване водопостачання та водовідведення від НКРЕКП до органів місцевого самоврядування.
 
31 жовтня АМУ направила лист до Мінрегіону (завантажити)
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)