02 / Травень, 2018

Виконавча дирекція Асоціації міст України на виконання звернення (лист від 27.02.2018 року № 18-орг) народного депутата України, члена Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Т. Д. Кременя проаналізувала стан організації органами місцевого самоврядування харчування дітей.

Оскільки це питання буде винесено на розгляд Комітету у червні 2018 року, експерти АМУ зауважують, що згідно з підпунктом 6 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в України» організація харчування у закладах освіти є виключно власним (самоврядним) повноваженням органів місцевого самоврядування і забезпечується з урахуванням можливостей та потреб територіальних громад.

Відповідний лист та аналітику було надіслано до Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

За результатами засідання Секції з питань освіти Асоціації міст України, що відбулась у м. Луцьку 19-20 квітня 2018 року, Асоціація міст України також надіслала аналітику  до Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти з проханням підтримати перегляд обсягів освітньої субвенції на 2018 рік та внесення змін до її формульного розрахунку.

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)