28 / Липень, 2022
27 липня Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан взяв участь у нараді з питань тимчасово окупованих територій, яка відбулася в Міністерстві розвитку громад та територій.
У заході взяли участь народні депутати України Володимир Іванов, Віталій Безгін, Вячеслав Рубльов, Сергій Козир, заступник міністра Вячеслав Негода, мери міст, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей –  Іван Федоров, Володимир Коваленко, Віталій Немерець, Микола Різак, Євген Рищук, Світлана Фоміна.
 
  
 
У ході засідання обговорено такі питання:
  • функціонування органів державної влади та бізнесу на тимчасово окупованих територіях;
  • робота з внутрішньо переміщеними особами;
  • підтримка та відновлення звільнених територій.
   
  
 
Олександр Слобожан зазначив, що Асоціація міст України під час дії воєнного стану перебуває в постійній комунікації з громадами, зокрема й з тими, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях. АМУ допомагає мерам і місцевим радам організувати роботу з допомоги тимчасово переміщеним жителям цих громад. Виконавчий директор АМУ наголосив, що Асоціація бере участь у підготовці необхідних законодавчих змін для підтримки та відновлення громад і їх мешканців на всій території України, в тому числі для відновлення звільнених територій; відзначив необхідність злагодженої роботи з Урядом і Парламентом з вирішення проблемних питань місцевого самоврядування під час воєнного стану.
 
   
   

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)