30 / Січень, 2019

Булінг (цькування) – тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища. За результатами дослідження, проведеного UNICEF у 2017 році, 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу (цькування) впродовж останніх трьох місяців, а 24% дітей стали жертвами цього явища.

На освітній платформі Prometheus розпочався запис на курс «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти».

Курс допоможе розібратися, що таке булінг, які його прояви та як правильно на нього реагувати. Він надає практичній інструменти протидії булінгу в закладі освіти.

Курс дасть відповіді на наступні питання:

– Як організувати системну роботу з протидії та попередження булінгу (цькування) в закладі освіти?

– Як діагностувати наявність булінгу (цькування) в колективі?

– Який алгоритм дій у разі його виявленні?

– До кого звертатись по допомогу?

– Які практичні інструменти має знати кожен на випадок, якщо він/вона стає учасником булінгу (цькування) в освітньому процесі?

– Як учителю вберегти себе від вигорання під час роботи з ситуацією? Як запровадити системну протидію булінгу (цькування) в закладі освіти?

– Які практичні інструменти створення безпечного середовища в закладі освіти?

Цей курс підготовлений у рамках створення національної системи протидії та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти Міністерством освіти і науки України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та українського громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Нагадуємо, що Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу» № 2657-VIII від 18.12.2018 року набув чинності. Цей нормативно-правовий акт розроблений за участі Асоціації міст України.

 

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)