Новини

19 вересня 2023 року Уряд затвердив постанову  №1023 «Деякі питання надання коштів спеціального фонду освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2023 році», яка передбачає фінансування реформи «Нова українська школа» в розмірі 473,3 млн грн на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.

Роман Круховський нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Посмертно.

Перший голова Тлумацької територіальної громади Івано-Франківської області, депутат Тлумацької районної ради двох скликань.
Гранатометник 1-го стрілецького батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

7-14 вересня 2023 року делегація Асоціації міст України перебувала у Німеччині, де взяла участь у Першій зустрічі Українсько-німецької мережі з інтегрованого розвитку міст (м. Лейпциг) та 16-ому Федеральному конгресі з національної стратегії розвитку міст (м. Єна).

Сьогодні, 26 вересня 2023 року, на засіданні  Підкомітету з питань регіональної політики та місцевих бюджетів Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування  радниця Голови Асоціації міст України Оксана Продан озвучила пропозиції Асоціації міст України до законопроєкту 10000 «Про Державний бюджет України на 2024 рік» .

Яким чином місцева влада має забезпечити ефективну та прозору роботу з наданою міжнародною допомогою – ділиться досвідом Миколаївська міська рада, яка у серпні 2023 року на основі власного досвіду та за підтримки Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу (European Union Anti-Corruption Initiative EUACI) розробила посібник «Допомога містам:

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)