Новини

30 березня 2023 року Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про продовження на один місяць режиму ПСО, введеного постановою Уряду від 19 липня 2022 № 812 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюдже

«Необхідно терміново внести зміни до Держбюджету щодо розподілення наявних 8,5 млрд грн для покриття дефіциту освітньої субвенції. За даними Асоціаціі міст України, 715 громад мають сьогодні дефіцит освітньої субвенції, що негативно впливає не лише на якість освіти, але й стримує повернення вимушених переселенців із дітьми з-за кордону. Це посилює демографічну та фінансову кризу в Україні й напряму гальмує розвиток економіки країни, тому з Державного бюджету необхідно освіту профінансувати в повному обсязі.

Діалоговий захід з питань адміністративних послуг, організований Асоціацією міст України, відбувся у рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що фінансується Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках Підтримки реформи децентралізації в Україні (U-LEAD з Європою. Фаза II).

Сьогодні, 28 березня 2023 року, розпочався другий Саміт за демократію, який триватиме до 30.03.2023. Саміт проходить під патронатом Президента США Джо Байдена та Прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте.

Віталій Кличко, Голова Асоціації міст України, мер Києва, виступив онлайн у дискусійній панелі «Розбудова демократії знизу: Глобальна декларація мерів за демократію».

22 березня 2023 року набули чинності зміни до Державного бюджету України. Законом України № 2953 від 24 лютого 2023 р. внесені такі зміни до Держбюджету-2023.

1. Кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії в обсязі 35,5 млрд грн передано від Мінфіну до Мінінфраструктури.

2. Використання коштів фонду ліквідації наслідків збройної агресії доповнено такими напрямами:

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)