Набережна як потужна рекреаційна зона

Зазвичай набережні річок стають найбільш популярними місцями відпочинку не тільки для городян, а й туристів, тому місцева влада намагається сприяти розвитку інфраструктури в цих місцях.

Представники урбан-платформи «CityLab» вирішили привернути увагу громадськості до цієї проблеми. Вони розробили план розвитку набережної Ворскли, яка могла б стати потужною рекреаційною зоною обласного центру. Вивчивши досвід облаштування набережної в інших містах та врахувавши особливості природних умов та існуючої інфраструктури, пропонується виокремити на прибережній території Ворскли наступні зони:

Зона купального пляжу,

Зона капітального будівництва (вокзал і привокзальна територія - на заміну неорганізованому простору, бруду, невпорядкованій торгівлі і транспортним проблемам повинні прийти чистота, безпека, вільний рух транспорту, навігація для гостей міста),

Зона основного зеленого масиву,

Відкрита паркова зона,

Фестивальна зона. Зараз місто не має подібної зони, у той час як вона могла б збагатити культурне життя міста і водночас підвищити його туристичну привабливість для туристів із інших міст і регіонів країни за рахунок проведення масових заходів. У вільний від заходів час частина зони могла б стати місцем для автокемпінгу.

Наразі ініціатори, урбан-платформа «CityLab» популяризує цю ідею, щоб зацікавити інвесторів та представників міської влади.

Тематика: 
Інфраструктура, благоустрій
Регіон: 
Полтавська область
Місто: 
Полтава
Прес-служба АМУ
press@auc.org.ua

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)