Карта проблем міста

 

Сучасні українські міста мають сотні проблем: зруйновані дороги, стихійні будівництва, хаотичні МАФи та повне нерозуміння того, звідки починати і що робити. Навіть при наявності генерального плану, місто може розвиватися далеко не так як хочуть його жителі. Коли вони мають власні ідеї, хочуть щось заперечити, додати чи покритикувати, тоді не знають як це зробити і куди йти, щоб їх почули.

Вирішити ці проеблми можна за допомогою інтерактивної карти міста. Кожен небайдужий мешканець може визначити проблеми і вказати на спеціально створеній карті простір, який потребує ремонту чи оновлення, а також зібрати пропозиції та ідеї, спрямовані на покращення благоустрою.

Таку ініціативу - проект "Карта проблем міста" було запроваджено у Львові Громадським об'єднанням "URBAN IDEA".

У Львові карта проблем створювалася для визначення громадських просторів, які потребують ревіталізації, тобто оновлення і повернення до життя. Під громадськими просторами мається на увазі площі, сквери, вулиці, дворики, будь-які місця, які покинені і занедбані, але мають гарний потенціал. Автори хотіли, щоб карта була доступною будь-кому і кожен зміг би визначити проблемний простір, а також вказати на його переваги. Таким чином, накопичувалась би не лише інформацію про проблеми, але також збирались би відомості про позитивні сторони цих місць, а також пропозиції щодо їх оновлення.

Нарікати жителям Львова і казати: "Я щось би змінив та незнаю як" - тепер недоречно. Кожен мешканець міста може в будь-який час додати на карту проблем нове місце для ревіталізації, яке він вважає за потрібне.

Так виглядає карта проблем Львова зараз:

Джерело

Тематика: 
Інфраструктура, благоустрій
Регіон: 
Львівська область
Місто: 
Львів
Прес-служба АМУ
press@auc.org.ua

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)