Діалоговий захід АМУ з питань соціального захисту та соціального забезпечення, м.Дніпро

10-11 червня 2021 року у м.Дніпро відбудеться Діалоговий захід АМУ з питань соціального захисту та соціального забезпечення (Програма).
Мета: обговорення актуальних проблем діяльності органів місцевого самоврядування у сфері соціального захисту населення, а також вироблення спільних пропозицій з розглянутих питань, зокрема щодо організації надання допомог та субсидій, організації соціального забезпечення, забезпечення ветеранів війни житлом, децентралізації повноважень у сфері та формування пропозицій з їх вирішення.
Учасники: керівники (представники) органів соціального захисту населення сільських, селищних, міських рад, громадські організації.
Запрошені: представники Міністерства соціальної політики України, Міністерства у справах ветеранів України, департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
Захід відбудеться в рамках Ініціативи «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», що реалізовується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)