Відкрито новий полігон для ТПВ у Шишацькій громаді

Понад рік тривало будівництво полігону для ТПВ у смт Шишаки. Його було вирішено створити після утворення ОТГ з метою побороти в населених пунктах громади стихійні сміттєзвалища.
На початку вересня полігон було введено в експлуатацію. Сюди вивозитимуть сміття з територій 11 старостинських округів, до яких входять понад шістдесят населених пунктів.
Облаштувати сміттєзвалище вдалося за гроші субвенції на розвиток інфраструктури та за власні кошти громади. Також було придбано понад 700 контейнерів для сміття, які будуть розставлені в усіх населених пунктах ОТГ. 
Вивантаження сміття на полігон буде платним. Триває робота по укладанню договорів з населенням по вивезенню відходів. Як зазначено на сайті Шишацької ОТГ, уклавши договір з комунальним підприємством «Техкомунбуд» і сплачуючи щомісяця кошти, можна виносити сміття у контейнер, встановлений за місцем проживання. Також є можливість вивозити сміття одразу на полігон і оплачувати послугу на місці, а також замовити техніку з комунального підприємства для вивезення великогабаритного сміття.
 
Область: 
Полтавська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)