Ярмарок ідей

Подавайте ідеї, проекти, пропозиції для розвитку Ваших міст

 

Інтерактивна карта благоустрою міста

Інтерактивна карта благоустрою міста – це муніципальний веб-ресурс, який відображає порядок комплексного виконання робіт з інженерного захисту, прибирання та розчищення, озеленення території, обслуговування населення і т.п.

Проекти амбулаторій ПМД

Презентуємо проекти амбулаторій ПМД (первинної медико-санітарної допомоги) з урахуванням технології «пасивний дім», на основі модульного принципу формування об’єктів.

Проекти амбулаторій ПМД

Презентуємо проекти амбулаторій ПМД (первинної медико-санітарної допомоги) з урахуванням технології «пасивний дім», на основі модульного принципу формування об’єктів.

Інтерактивна карта територіальної громади

Інтерактивна карта територіальної громади – це інноваційна розробка спеціалістів у галузі картографії, головне завдання якої – забезпечення цілеспрямованого та комфортного управління земельними ресурсами.

Терминал по прийому звернень громадян

Прилад який приймає звернення громадян, з ідетіфікаціею, і видае підтверджуючий документ про отримання.

Екологіка життя - інструмент активізації громади

Актуальність проекту “Екологіка життя - інструмент активізації громади” полягає у запровадженні ефективних механізмів енерго-кліматичної політики територіальної громади селища Володимирець Володимирецького району Рівненської області, які передбачають розр

Створення всесезонних гірськолижних клубів для навчання дітей катанню на гірських лижах і сноубордах

Створити профільні цілорічні заклади для занять гірськолижним спортом і сноубордом на основі гірськолижних безкінечних схилів, в яких можна буде здійснювати повноцінне навчання і тренування дітей різного рівня підготовки на гірських лижах

Ukraine Smart City | Smart Citizen

Проект «Ukraine Smart City» створений для взаємодії громадян, місцевих органів влади, комунальних підприємств та бізнесу в процесі вирішення актуальних проблем громад.

Вузли електроіндукційного нагріву автоматизовані (ВЕНА),

Є альтернативою котлам на органічному паливі та централізованому опаленню і ГВП будівель.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)