Великокопанівська ОТГ взялася за упорядкування дорожнього господарства

Розбиті напівзнищені шляхи в сільській місцевості особливо допікають, тому щойно створені об'єднані громади за цю проблему та її подолання беруться в першу чергу.

У Великих Копанях, Добросіллі та Абрикосівці, котрі входять у Великокопанівську ОТГ, не заасфальтовано вцілому 160 км вулиць. Через рухливі піщані грунти проїжджу частину доводиться рівняти доволі часто. Тому серед пріоритетних потреб ОТГ - грейдер. Завдяки бюджетній децентралізації і нарощуванню дохідної частини сільського бюджету ще торік Великокопанівська сільська рада змогла накопичити в своєму бюджеті 4 млн грн так званих вільних залишків.

Великокопанівська ОТГ уже оголосила тендер на закупівлю потужного грейдера вартістю 2,5 млн грн та придбала 130 тон гравію для вирівнювання проїжджої частини вулиць. Гроші немалі, однак, в будь-якому випадку це вигідніше, ніж щорічно винаймати для наведення ладу вулиць техніку у підприємців та платити за роботу по мільйону гривень на рік, порахували в сільській раді.

Тепер зекономлених коштів уже для спільної скарбниці ОТГ вистачить аби придбати не тільки грейдер. Громада також налаштована надати співфінансування на закупівлю нового шкільного автобусу в розмірі 30% від його вартості — 550 тисяч гривень.

Область: 
Херсонська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)