В Запоріжжі відкрився перший інклюзивний дитсадок

Садочок було відремонтовано за кошти, виділені Німеччиною. Реконструкцію садочку здійснено німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у рамках реалізації Ініціатив інфраструктурної програми для України, зокрема, проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб».

Фінансувала роботи німецька сторона. Зі свого боку місто впорядковувало територію на ділянці біля дошкільного закладу. Ремонт будівлі дитячого садка успішно виконаний. Дошкільна установа забезпечена меблями, що зроблено спільно містом і німецькою стороною, завершено благоустрій території на території дошкільного закладу і на прилеглій ділянці. Міський голова передав дитячому саду комп'ютерну та побутову техніку. 

Будівлю садочку було зведено ще 1961 року, aле, починаючи з 90-х садочок було закрито. В останні роки, зокрема, у зв’язку з суттєвим збільшенням населення Запоріжжя і області через ситуацію на Сході країни, питання розвитку соціальної інфраструктури стало як ніколи актуальним. 
Унікальність садочку полягає в тому, що він працюватиме за принципами інклюзії, а, значить, діти з особливостями розвитку зможуть навчатися разом з однолітками і у такий спосіб, легше інтегруватись у суспільне життя.

Дитячий садок №100 розрахований на чотири групи, 75 місць. Тут зможуть виховуватися і навчатися діти з особливими потребами, в рамках інклюзивного навчання, а також діти вимушених переселенців. 

  

Область: 
Запорізька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)