В Баштанській ОТГ на Миколаївщині відкрито відремонтовані ФАП і дитячий садок

У селі Плющівка Баштанської об’єднаної територіальної громади капітально відремонтовано фельдшерсько-акушерський пункт, у якому було перекрито дах, модернізовано систему опалення і встановлено пелетний котел. Проект реалізовувався за кошти міжнародного  донора на засадах спіфінансування. Загалом було витрачено 342 тис. 341 грн, з яких 135 тис. 600 грн – донорські кошти. А в селі Явкине відкрито реконструйований дитячий садочок, ремонт якого здійснювався за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ. 
Відремонтовані об’єкти соціальної інфраструктури -  фельдшерсько-акушерський пункт і дитячий садок  - відкривали разом голова Баштанської ОТГ Іван Рубський, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір, а також сільські старости об’єднаної громади та керівництво району Баштанського району.
«Перші кроки процесу децентралізації Баштанська громада вже відчула на власному досвіді, адже відкриття таких життєво необхідних соціальних об’єктів ‒ яскраве підтвердження спільних дій влади і громади. Сьогодні можна привітати громади з ще однією важливою перемогою у справі покращення життя на території Явкинського та Плющівського старостинських округів», ‒ зазначив голова ОТГ.
Оновлений ФАП у у селі Плющівка надасть змогу швидко і в нормальних умовах отримати первинну медичну допомогу мешканцям трьох сусідніх сіл.
Утеплена будівля, енергозберігаючі вікна, вбиральня з душовою кабіною, сучасні дитячі меблі – так виглядає реконструйований Явкинський дитячий садочок «Калинонька». Тепер 25 сільських діток зможуть навчатися в комфортних умовах.
Область: 
Миколаївська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)