Успіхи та досягнення Мельниківської ОТГ на Вінниччині

У Вінницькій області з 490 територіальних громад утворилося 35 об'єднаних територіальних громад. Загальна кількість населення усіх ОТГ Вінниччини становить близько 252 000 осіб. І найменша кількість населення  - у Мельниківській ОТГ. Але досягнень за 2016-2018 роки громада здобула чимало.
Мельниківська громада об'єднала у собі три села: Ометинці, Червоне та Мельниківці, і займає площу площу 85,307 км2. Рішення про утворення ОТГ було прийнято в червні 2016 року, а перші вибори відбулися 11 грудня 2016 року. Від того часу мешканці сіл почали старанно працювати над удосконаленням життя громад.
Минулого року в Ометинцях завдяки спільним зусиллям громада відкрила дитячий садок "Пролісок", його там не було 17 років.
Як розповідає голова Мельниківської громади Олександр Лесько, найбільшою проблемою для сіл є стан доріг. І першим проектом, який написало керівництво ради, був проект на ремонт дороги у громаді. Згодом був написаний проект будівництва водогону в Ометинцях, який громада реалізувала за 1 млн 490 тис. грн. До 1 травня цього року водогін буде запущений у дію.
У  Мельниківцях громада встановила 114 сучасних вуличних ліхтарів, придбала шкільний автобус за 1 млн 750 тис. грн і облаштувала чотири автобусних зупинки.
  
«Минулий рік ми закінчили без боргів і реалізували всі проекти, які планували. Цього року перший квартал ми закінчили з виконанням на 112 відсотків. Також на 2018 рік у нас грандіозні плани: реалізувати проект проведення водогону у село Червоне, а в Мельниківцях – завершити реконструкцію. Плануємо розпочати ремонт дороги Ометинці-Мельниківці твердим покриттям. Також ми розпочнемо сортувати сміття. Для цього у всіх наших громадах було виділено земельні ділянки, де встановлять сміттєві баки», — доповнює Олександр Лесько.
Область: 
Вінницька область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)