У Тлумацькій ОТГ відкрили центр надання первинної медичної допомоги

 

27 жовтня відбулось урочисте відкриття центру первинної медико-санітарної допомоги Тлумацької міської ОТГ. Вона відкрилась на базі Тлумацької ЦРЛ, в одному з її приміщень.

Має ліжка денного стаціонару, надає консультативну допомогу, проводить невідкладні обстеження. Заклад дає можливість вибрати сімейного лікаря. 

“Тут є денний стаціонар, невідкладна допомога, все, що на первинному рівні потрібно. Пацієнт може обирати того, лікаря, якому довіряє. В центрі зараз 11 терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів”, – розповіла Оксана Мельник, головний лікар ЦПМСД Тлумацької ОТГ.

Сьогодні в Центрі працюють 11 лікарів. Це педіатри, терапевти, сімейні лікарі. Щодня в Центрі приймають близько трьох десятків хворих, найбільше – кардіологічних та з легеневими недугами.

“На сьогоднішній день наш заклад надає пацієнтам вибір лікаря. Це є послуги первинного рівня. Згідно з реформою, можемо запропонувати широкий спектр медичних послуг. Ми позитивно дивимося на цей момент, бо важливо, щоб пацієнт довіряв лікарю”,  – проінформував головний лікар Оксана Мельник.

ЦПМД являє собою лікувально-профілактичну установу в склад якої входять:

  • Адміністративно-господарська служба;
  • Відділення сімейної медицини;
  • Бортниківська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини;
  • Фельдшерсько-акушерські пункти сіл: Братишів, Остриня, Загір’я, Вікняни, Тарасівка, Пужники, Прибилів, Гринівці, Колінці, Надорожна, Королівка.
Область: 
Івано-Франківська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)