У селі Нещеретове Білокуракинської ОТГ з’явиться родинний парк +ВІДЕО

У Білокуракинській об'єднаній територіальній громаді на Луганщині місцеві жителі облаштовують культурно-освітній простір «МАТАЯ» (мама+ тато+я), який планують відкрити через два тижні. Бюджет проекту складає 131 тис. грн, 125 тис. грн з яких – грантові кошти, а 6 тис. грн виділила громада.  
Так, громада придбала дитячий майданчик, тренажери, тенісні столи, лавки. Для відпочинку дорослих буде встановлена альтанка. Як додав староста с. Нещеретове Анатолій Оселедько, для майбутнього парку буде встановлено додаткове вуличне освітлення.
Ініціаторами проекту стали активні жінки громади та представниці громадських організацій. Вони займаються впровадженням проектів через участь у Програмі малих грантів на реалізацію соціальних, освітніх та інфраструктурних ініціатив.
"Створення родинного парку спільними зусилями жінок та Білокуракинської селищної ради - це яскравий приклад ефективного менеджменту в громаді та підвищення якості життя не тільки в центральній садибі, але й у віддалених куточках громади!" - прокоментувала громадську ініціативу виконавчий директор Луганського РВ АМУ Наталья Бойко.
Детальніше дивіться у сюжеті.

Область: 
Луганська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)