У Решетилівській ОТГ будують службове житло

У Решетилівці колишню будівлю терапевтичного відділення районної центральної лікарні реконструюють під службове житло. Тривалий час цей занедбаний корпус був пусткою. Після того, як його передали в комунальну власність Решетилівській міській раді, влада вирішила провести реконструкцію будівлі під п’ятиквартирний житловий будинок для молодих спеціалістів.

Робота проводитиметься на умовах співфінансування: 1 млн 800 тис грн – це державні кошти і 1 млн грн – гроші об’єднаної громади.

Будівля в аварійному стані, тому зараз розпочинають роботи з капітального відновлення. Це буде п’ять службових квартир для тих, хто потребує покращення житлових умов - медиків, учасників АТО, діти пільгових категорій. Також житло розраховане на молодих спеціалістів, які працюватимуть в об’єднаній територіальній громаді. У подальшому, згідно із законодавством, є можливість приватизувати квартири.

Окрім того, нині в Решетилівці розпочали капітально ремонтувати дорогу по вулиці Шевченка. Теж шляхом співфінансування – 1 млн 100 тис грн державні гроші та 480 тис грн – з місцевого бюджету.

Крім того продовжується робота по заміні шиферного покриття на дахах на метал профільне в житлових будинках.

Область: 
Полтавська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)