У потенційній Гостомельській ОТГ відкрили ЦНАП (+ відео)

12 жовтня в потенційній Гостомельській ОТГ Київської області відбулися урочистості з нагоди відкриття сучасного Центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу). Центр надаватиме мешканцям селища широкий спектр адміністративних послуг, включно з найпопулярнішими – такими як оформлення субсидій, реєстрація нерухомості, землеустрій, соціальний захист та оформлення  договорів із комунальними підприємствами.

В Гостомельському ЦНАПі можна отримати 48 адміністративних послуг, в центрі працюватимуть одночасно шість адміністраторів. Завдяки створенню Центру більше 24 000 жителів Гостомельської громади отримають зручний та якісний доступ до адміністративних сервісів. Кошти, отримані від послуг, будуть зараховані до бюджету громади.

Допомогу в ремонті, оснащенні ЦНАП меблями та сучасною технікою з спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою: Покращення якості місцевих послуг для населення». Також в рамках Програми працівники центру пройшли тренінговий курс та підвищили кваліфікацію. Модернізований ЦНАП створено за європейськими стандартами, він доступний для людей з інвалідністю. В приміщенні обладнаний дитячий куточок.

Напередодні відкриття ЦНАП в Гостомельській громаді були проведені заходи з інформування жителів громади про особливості роботи ЦНАП, права та обов’язки працівників ЦНАП та споживачів послуг.

Наближення послуг до людей та підвищення їх якості – серед завдань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, яка впроваджується Урядом України з 2014 року. Гостомельська громада скористалася інструментами реформи для забезпечення розвитку своєї території та створення комфортного середовища для життя кожного мешканця громади.

Деталі у сюжеті Гостомель ТВ:

Область: 
Київська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)