У Марганці на місці пустиря з'явився комфортний парк для відпочинку тисяч городян

Комфортні парки, сучасні дороги, нові дитсадки й відремонтовані школи – на таких прикладах бачимо переваги децентралізації. Сьогодні громади області мають не лише бажання, а й можливості для створення європейських умов життя. Змінюється обличчя міст і сіл – це створює абсолютно інший настрій жителів.

Настрій марганчан підіймає новий парк. Його збудували по вулиці Бульварна, де майже три десятиліття зіяв пустир. Зона відпочинку розташована у восьмитисячному мікрорайоні Марганця і займає площу 1,7 га. Задля комфортного відпочинку і дорослих, і дітей є лави, фонтан, дитячий і спортивний майданчики, футбольне поле зі штучним покриттям. Зараз новому футбольному полі в учнів школи проходять уроки фізкультури. Таке поле єдине в місті.

Хоча парк і розташований у східній частині Марганця, з’їжджаються сюди на уїк-енд з усього міста. Для комфортного відпочинку городян висадили більше 2 тисяч кущів і дерев. Родзинка – символічний вівтар для закоханих, де можна укладати шлюби.

Роботи з облаштування парку тривали з квітня 2017 року. Все починалося з важкої техніки: більше тижня машини вивозили сміття та вирівнювали майданчик. Наразі городяни прогулюються новими доріжками, на яких – майже 5 тисяч квадратів плитки. Фахівці з озеленення скверу продовжують висаджувати дерева та кущі, весною укладуть рулонні газони.  

Парк зелений і квітучий. Тут кожен має можливість провести приємно час з близькими чи друзями. Сюди приходять всією родиною. Діти одразу біжать на тренажери. Також тут гарна фотозона. У парку вже проходять виїзні весільні церемонії. На Покрову у вівтарі для закоханих побралися дві пари.

  

Область: 
Дніпропетровська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)