У Катеринівській амбулаторії створено європейські умови для комфортного перебування пацієнтів і працює молодий лікар

Перші вибори у Катеринівській ОТГ відбулись 29 жовтня 2017 року. Нині громада робить перші самостійні кроки. У березні остаточно завершиться процес передачі первиною ланки закладів охорони здоров’я.
Всі жителі ОТГ обслуговуються у Катеринівській амбулаторії. Для зручності проходження планових медоглядів розроблено графік підвозу людей. Так, у понеділок організовано підвіз жителів сіл Лісне та Осикове, у вівторок - з Олексіївки, в середу -з Володимирівки. Жителі Обознівки і Катеринівки можуть звернутись у будь - який зручний час.
Завдяки співпраці із бюджетоутворюючим підприємством ПАТ «Кіровоградське рудоуправління» у Катеринівській амбулаторії створено європейські умови для комфортного перебування пацієнтів і це тільки перший крок на шляху змін.
 
В бюджеті громади вже передбачено 500 тисяч гривень на нове медичне обладнання. Планується придбання лабораторного обладнання, кардіографа та апаратів для фізіотерапевтичних процедур.
Однак, головною перемогою органів місцевого самоврядування нової громади є залучення для роботи в громаді молодого спеціаліста – сімейного лікаря. Заробітну плату йому платять достойну і не тільки із розрахунку медичної субвенції, більшу частину доплачують із місцевого бюджету. Окрім того, у бюджеті Катеринівської ОТГ вже закладено 300 тисяч гривень на придбання житла для лікаря і його дружини, яка за фахом - лікар і невдовзі також працюватиме у Катеринівській амбулаторії.
 
Область: 
Кіровоградська область

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)